BrushArt

Ár:   2130 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Camillala, Módosítva: 2020. november 19.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

• megkönnyíti a szemhéjpúderek felhordását
  • segít eldolgozni a szemfestéket
  • tökéletessé teszi a sminket
  • egyszerű vele dolgozni
  • puha tapintású sörték

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

tonic

2020. december 12.

Én is ide írom,a B9-es van. Jó minőség, kis tárolóval,könnyen,jól használható alsó satirozáshoz,de persze máshol is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 12.

Camillala

2020. november 16.

Nagyon praktikus kis ecset. Az eddig használt kínai satírozó ecsetemnél fényévekkel jobb. Egy két mozdulattal gyönyörűen eldolgozza a szemhéjfestéket. Plusz pozitívum, hogy praktikus, jól záródó tartóban van, amit jól tudok használni, ha utazok és nem akarom csak úgy beledobni a neszeszerembe. Még nem tudom mennyire lesz tartós, majd frissítek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.