Brut

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2016. december 7.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Egy friss, aromás és fás illat férfiaknak.

Illatjegyek: citrom, bergamott, levendula, ánizs, bazsalikom, geránium, jázmin, ylang-ylang, szantálfa, tölgymoha, vetiver, pacsuli, tonkabab, vanília

Joe38

2016. december 3.

Volt nekem anno egy Brut 33 (Fabergé) nevezetű arcszeszem...ugyan ezzel a The Splash On Lotion felirattal!Teljesen
átláthatatlan zöld műanyag flakonban volt -ugyan ez a fazon- és talán ezüst színű kupakkal.......és talán USA gyártmány....
Konkrétan a 80-as évek végéről beszélek!Aztán egyszer csak ez a "33"-as sorozat eltűnt és megmaradt az "Original"
verzió a "zöld Brut"-ból ami már szerintem az Unilever kiadás volt...Ez is az.
Ami az érdekesség,hogy anno is a 33-as sorozat egy másabb illat volt..valahogy puhább,egy kicsit modernebb és virágosabb
kiadása az originálnak....épp olyan karakteres volt ,mint az eredeti ,de attól viselhetőbb,fiatalosabb,játékosabb........
Mintha valahol olvastam volna ,hogy másabb volt az illat koncentrációja
Nagyon szerettem!
Most amikor megláttam ,hogy most is van a klasszikus üveges SOL verzió belőle nem haboztam,azonnal megvettem!
Már útközben hazafelé tettem egy kicsit a kezemre belőle.Első nekifutásra az Original köszön vissza,de hamar el is tűnik
ez a karakán,bőrős férfias karakter és ott marad egy sokkal szelídebb arcvíz jellegű,hígabb (játékosabb!) illatka,mint anno a 33 volt!
Nem azt mondom,hogy ez 1 az 1-be ugyanaz az illat mint anno a Brut 33 SOL,hanem talán közelibb hozzá ,mint a jelenleg is kapható
Original vagy Special Reserve verziók!Én személy szerint örvendek ,hogy rátaláltam és kap is 4 szép nagy csillagot tőlem a régmúlt
emlékeire való tekintettel!Azért nem 5-öt ,mert sajnos azért ez nem úgy teljesít mint említett 2 társa!(Edt vagy Cologne!!)
Viszont aki egy picit nosztalgiázni szeretne vagy ismerte a szóban forgó régi verzióját (elődjét) eme klasszikusnak,
annak mindenképp megéri beszerezni!Lehet tavasszal - nyáron jobban megmutatja magát...így télen csak egy kis fellángolás a régi időkből..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 3.

verzió a "zöld Brut"-ból ami már szerintem az Unilever kiadás volt...Ez is az.
Mintha valahol olvastam volna ,hogy másabb volt az illat koncentrációja
Nagyon szerettem!