Bübchen

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Basi, az összetevőket feltöltötte: bukesz, Módosítva: 2015. március 5.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Testápolók

Ápolja és hidratálja az érzékeny bababőrt.

Wey1122

2019. szeptember 16.

19 ève hasznàlom,kisebb nagyobb kihagyàsokkal,de mindig ùjraveszem! Először a lànyomnàl hasznàltam mikor pici baba volt.Akkor ismerekedtem meg a màrkàval! Tèl felè közeledve mindig beszerzek magamnak egy 500 ml-s pèldànyt,szeretem fūrdès utàn hasznàlni.
Mivel egèszsègügyi pàlyàn dolgozom az időssebb betegeknek is jò szìvvel ajànlom,mivel a legtöbbnek extrèm szàraz bőre van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

juditkaa70

2019. július 14.

Télen szoktam leginkább használni, amikor szárazabb a bőröm. Fürdés után, bekennem magam, és nagyon kevés is elég belőle. Gazdaságos, mert hosszú hónapokig elég volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

dorqaap

2019. május 17.

A saját bőrömre használom, nem babáéra. Száraz bőrömre kerestem testolajat, többet is próbáltam, de végül ráakadtam erre, jó áron, hatalmas mennyiség, szuper összetevők és finom, gyenge illat. Zuhanyzás után még kicsit nedves bőrbe kenem, nekem beszívja nagyjából, kellemes érzés. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

laural

2016. január 21.

Nagyon jó az illata, babamaszírozáshoz használtuk, nem irritàlt, segített a kiszáradt bőrt rendbe tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

nyau89

2014. június 29.

A johnson'stól valóban jobb, ára is megfelel. Igen, "ennyi erővel kenegethetjük a gyereket napraforgó olajjal". Lehet is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

bokihugi

2013. augusztus 10.

Johnson's babolajtól sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Johnson's babolajtól sokkal jobb.

bukesz

2013. június 27.

Nagyon jó kis olaj,egyáltalán nem erős az illata!Müllerben nagyon jó ára van,mint a többi Bübchen terméknek is! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 27.

Ingrid

2012. december 15.

Nagyon szeretem az olajat, a száraz, ekcémás bőrömre nem igazán szerettem testápolót kenni, így zuhanyozás után használom nedves bőrre. Nem hagyom rajta sokáig, 1-2 perc múlva megtörülközök, de így is nagyon hatásos. Az illata is finom nagyon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Jazz-meen

2012. június 27.

Szerettem, mert ettől tényleg nem száradt ki tartósan sem a baba bőre (igaz, mi csak hajlatokra használtuk), ami kicsit zavart, a számomra túl erős illata. Maga az illat finom, a tipikus Bübchenes, gyógynövényes (körömvirág) illat, de én jobban szeretem, ha a babaolajnak kevésbé erős az illata, ezért -1*.
Az összetevőket a flakonról beírtam (korábban nem az volt itt fenn, mint a flakonon).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 27.

bbcs87

2012. március 11.

Nagyon jó olaj! Szép összetevői vannak, megfelelően hidratál. Jó illata van. Sokkal jobb, mint a Johnson babaolajok, amiket eddig használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.

Antioxidánsok: Tocopherol