Bulgarian Rose

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Noble Store, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gloriajak, Módosítva: 2017. december 12.

Lelőhely:   Noble Store, online
Kategória:   Ajakápolók

A Rose ajakápoló rózsával, kakaóvajjal, ricinusolajjal, E-vitaminnal és regeneráló panthenollal ápolja, védi az ajkak érzékeny bőrét. Ajkaink védelme rendkívül fontos, mivel a környezeti hatásoknak kitéve könnyedén kezd hámlani, szárazzá, fénytelenné válhat. A Rose ajakbalzsam mindezt megakadályozza, hidratál, puhít és selymes fényt biztosít.

gota

2018. május 14.

Herbáriában olcsóbb, allergiaidőszakban a legnagyobb barátom:) Lehet kenni orr alatt is, aki szintén ebben a cipőben jár; egy éjszaka alatt is gyógyítja a kipirosodott bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Eszter88

2018. március 1.

Ez nagyon cuki kis termék. Extra aranyos, aprócska tégely, de meglepő, hogy egész sokáig elég a tartalma. Pici fényt az az ajkaknak, rózsa illatú és rózsa ízű, az átlag ajakíreknél valamivel jobban hidratál. Azért négy csillag, mert bele kell nyúlni, ha fel akarom vinni. De ha van otthon aplikátor, akkor ez sem probléma, hiszen sok rúzshoz is ecset kell. Az árát megéri, aki labellózik szerintem sürgősen váltson valamire, akár pont erre.

Plusz pont, hogy kistesóm már épp annyi idős, hogy kezdi érdekelni a körömlakk, a szájfény, a divat, így mindenféle olcsó szájfény meg ne adj' Isten rúzs helyett megleptem vele. Annyira kis diszkrét és aranyos, hogy nyugodtan használhatja és még a szája bőrét sem teszi tönkre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.