Bulgarian Rose

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Noble Store, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gloriajak, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   Noble Store, online
Kategória:   Samponok

Természetes rózsaolaj, természetes rózsavíz, D-panthenol a haj tisztaságáért és szépségéért egyetlen illatos termékben. Kíméletesen tisztít, táplál és hidratál, puhává és ragyogóvá varázsolja a hajat. A rózsa kellemes illatával ajándékoz meg.

A Rose sampon tisztítja, nyugtatja, regenerálja a hajat, ápolja, hidratálja a fejbőrt, ezáltal egészséges, ragyogó hajkoronát eredményez. A rózsa csodákra képes bőrön, hajon egyaránt. Számtalan jótékony tulajdonsága közül hidratáló, nyugtató, antiszeptikus és regeneráló képessége az egyik legjobb hajápolóvá emeli. A Rose sampon rózsaolaj tartalmának erejét D-panthenol erősíti, mely még komplexebb regenerációt bizosít az igénybevett, sérült hajnak is. Kiváló hatása mellett a sampon illata is magával ragadó. Friss, mégis diszkrét rózsaillattal ajándékozza meg hajkoronánkat.

Használata javasolt minden hajtípusra, különösen száraz, igénybevett hajra.

Eszter88

2018. március 1.

Jól tisztít, nem szárítja a hajam, szép selymes lesz tőle és nagyon jó az illata. szerintem ár/érték arányban is remek, mert bár nagyon hosszú és sűrű hajam van, mégis elfogadható ideig elég. Többféle sampont is használok, van pár kedvencem és a hangulatomtól függ, melyikkel mosok hajat. Ez is köztük van, újraveszem mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.