Bulgarian Rose

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Noble Store, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: eibao, Módosítva: 2016. június 20.

Lelőhely:   Noble Store, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Bulgarian Rose Signature hidratáló arckrém rózsavízzel és rózsaolajjal tisztít. A krém joghurt és kollagén tartalma táplálja, feszesíti a bőrt, a hidratálásért a szkvalén felel. UV szűrő komponense egész évben védelmet nyújt a nap káros sugarai ellen. Mindennapos használatra ajánlott, alkalmazható az arcon, nyakon és dekoltázson is.

Hanna83

2017. február 19.

Sajnos nem vált be. Nem hidratál eléggé, és a rózsaillatot is zavarónak érzem benne. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.