Bulgarian Rose

Ár:   680 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Noble Store, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gloriajak, Módosítva: 2017. december 27.

Lelőhely:   Noble Store, online
Kategória:   Szappanok

Krémesen habzó, friss, gyümölcsös illatú krémszappan rózsavíz és goji bogyó kivonat kombinációjával.

"A Rose Berry Nature krémszappan igazi krémes finomság, mely a rózsa és goji bogyó illatos elegyével ajándékoz meg. Kíméletesen tisztítja a bőrt, előkészíti annak hidratálását természetes rózsavíz tartalmának köszönhetően. A kényesebb bőr számára is megfelelő, mert a rózsavíz nyugtató, hidratáló hatása ötvöződik a goji bogyó antioxidáns, tápláló tulajdonságával, miközben krémes habja finom tisztítást végez."