Bulgarian Rose

Ár:   2460 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Noble Store, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gloriajak, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   Noble Store, online
Kategória:   Tusfürdők

Frissítő illatú, kíméletes tusoló gél, mely tisztítja és puhítja a bőrt, valamint tengervíz-koncentrátumot, holt-tengeri sókat, kaviár-komplexet tartalmazva ásványi anyagokat és esszenciális zsírsavakat juttat a bőrbe. A sók és a tengervíz magas ásványianyag-tartalma (kalcium, magnézium, kálium, stb.) segíti a bőr ásványi anyag- és vízháztartás szabályozását.

A Bulgarian Rose termékei alapvetően rózsa kivonatokra épülnek, így e kaviáros tusfürdő is tartalmaz rózsaolajat, mely mélyen hidratálja, nyugtatja a bőrt, valamint segíti annak renegerációját. A tusoló gél illata diszkrét, ugyanakkor friss, üde, ehhez kellemes, tengert idéző kékes árnyaltú megjelenés társul.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia