Bulgarian Rose

Ár:   3040 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Noble Store, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Gloriajak, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   Noble Store, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Signature Spa Intenzív Hidratáló Krém speciálisan a bőr hidratálására és a szabadgyökök káros hatásaival szembeni védelmére készült. A hatóanyagokban – aminosavak, ásványi anyagok és nyomelemek – gazdag kaviár-komplex segíti a hidratálást, táplálja a bőrt, míg a  jojobaolaj az UV-szűrővel együtt fokozza a bőr védelmét a napsugarak káros hatásával szemben. A kaviáros mélyhidratáló krém rózsaolajjal gondoskodik a megfelelő vízmegkötésről, így száraz, vízhiányos, érett és érzékeny bőrön is erős pozitív hatásokat biztosít. BHA tartalmának köszönhetően az aknék, pattanások elleni mindennapos harcban is helytáll.

Eszter88

2018. március 1.

Remekül hidratál, nagyon frissítő az illata és az állaga is. Egyáltalán nem zsíros, könnyed és szinte azonnal be is szívódik nyom nélkül, ahogy felvittem. Összetevőit tekintve minden jó van benne, bio, bár nem organikus, de a rózsa és a kaviár kárpótol. Én a természetes, organikus és natúr dolgokat szeretem, például hidegen sajtolt, 100%-os olajokat, de ez valahogy nagyon bejött. Ha nincs időm megvárni míg az olajok beszívódnak, akkor krémet szoktam használni, főleg Mossa márkájút vagy épp ezt.
A csomagolásáért odáig vagyok, bár ez ugye a beltartalmi értékhez nem ad semmit, de akkor is, még a papírdobozt is megtartottam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.