BullFrog Sunscreen

Ár:   $11   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KatalinS, Módosítva: 2016. augusztus 3.

Ár:   $11
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

SPF30-as vízálló fényvédő és szúnyogirtó kombinációja, hatása 8 órán át tart. Aloét és E-vitamint is tartalmaz. DEET-mentes, illatmentes, az egész családnak ajánlott.

KatalinS

2016. július 28.

Nekem bevált, tényleg megvéd a szúnyogoktól és a napfénytől is. Viszont 30-as nak nem érzem a védelmét. Néhány óra után érdemes újra fújni belőle. Nem értek hozzá, és így nem tudom mi az oka, hogy Magyarországon és Ausztriában sem árulnak ilyen típusú terméket. Az USA-ban, és Angliában is gond nélkül hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.