Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ansu, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: ciprusos-virágos

Fej: üröm, barack és a frézia, írisz

Szív: jegyzetek, a szantálfa és a rózsa

Alap: kasmír fa, vanília, ámbra és pézsma.

Burberry Body + Rhythm csomag kb.11 ml
Ár: 1500.- + posta , Eladó: Iszike
Állapot: Leírás szerint, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
Ár: 1800 Ft / 3000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

Anyezz

2017. október 14.

Karakteres (de egyáltalán nem nehéz) illat, valószínűleg ezért sem tetszik többeknek. Nálam szerelem volt első fújásra, de nyáron én sem használom..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

mnodulus

2017. január 28.

Mintát kaptam belőle, sajnos rajtam nem az igazi, rajtam szinte csak a rózsa jön ki, de másokon illatolva nagyon tetszik, finom tisztaságillatú. Én bármilyen évszakban el tudom képzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Asianlover

2016. október 21.

Nagyon kellemes, elegáns, finom, púderes, kifejezetten lágy, nőies illat. Van benne egyfajta nyugalom, harmónia. Amikor megjelent, ez volt a kedvencem, aztán a Delicate Rose és a Shalimar Initial letaszították a trónjáról, de ettől függetlenül nagyra becsülöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

lena76

2016. július 11.

Nekem az abszolút tisztaság illat volt jó ideig. Aztán egyszer lett egy furcsa, édeskés, kicsit "rohadós" mellékzöngéje, azt hittem, megromlott. Hónapokig elő sem vettem, mikor ki akartam dobni, még tettem vele egy próbát. Ugyanolyan finom volt, mint az elején. Aztán pár hónap után újra... Nem tudom, mire véljem a dolgot. Mindenesetre éppen jó állapotában minimum 4 csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

ludovika

2015. április 14.

Amikor megéreztem az illatát, rögtön szerettem volna, annyira kifinomult, varázslatos, puha illatnak tűnt. Miután beszereztem, és használni kezdtem, valahogy mégsem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Van egy furcsa mellékillata rajtam, ami sajnos engem a nagymamám öreg vitrinjének a szagára emlékeztet. A barátom utálja, mindig fintorog, ha rajtam van. És még senki sem dícsérte meg, soha, hogy de isteni illatom lenne. :( Talán másnak jobban áll, de először mindenképp kis kiszerelésben vásároljátok meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

HDR

2014. december 18.

Finom-finom, de...
Néha azt érzem tökéletes, máskor meg hiányolok belőle valami spirituszt, ami igazából lehet benne van, csak ritkán bújik elő.
Nekem ez egy kicsit a Holiday című film hangulatát idézi, a filmről erre az illatra asszociálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 18.

Finom-finom, de...

potitepirii

2014. október 27.

Számomra csak 4 pont mert bár megkapó illat,valami nekem mégis hiányzik belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Számomra csak 4 pont mert bár megkapó illat,valami nekem mégis hiányzik belőle.

szamira

2014. április 28.

Itt a krémmánián került hozzám a kicsike :) Akinek a Burberry Body bejön, annak ez is be fog. A csomagolás a megszokott igényes doboz, benne a kis szütyővel - nagyon tetszik ez is és az üvege is. Az illat erősebb, tartósabb, de nem orrba-vágóan vagy zavaróan.
Nekem kicsit kettős érzésem van vele kapcsolatban - néha nagyon utálom és hányingerem van tőle, máskor meg annyira kívánom, hogy megveszek érte. Valamit tud, az biztos! Semmi más parfümömhöz nem hasonlítható illat, ami akár Edt, Edp vagy Intense változatban rabul tud ejteni. Van benne valami kis plusz, amitől elegánsnak, magabiztosnak, nőiesnek és különlegesnek érzem magam.
_Nagyon_ tartós, egész nap kitart, ruhán másnap is érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 28.

_Nagyon_ tartós, egész nap kitart, ruhán másnap is érezni.

louboutina

2013. július 26.

gyümölcsös-virágos illat :) kifinomult,letisztult,nőies.nagyon imádom,tökéletes illat,elegáns hölgyeknek ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 26.

Druszilla

2013. július 14.

Nagyon tartós, visszafogottan nőies, klasszikus-elegáns illat. Távol áll tőle a rózsaszín vattacukorillat, nem illik tinikhez. Elméletileg őszi-téli illat, de számomra elég könnyed ahhoz hogy tavasszal és nyáron is el tudjam viselni magamon. Szerintem minden alkalomra megállja a helyét.

Update: Rájöttem, miért fogott meg annyira ez a parfüm is. Kijelenthetem, hogy hivatalosan is szappanillat-mániás vagyok!! Ebben is megvan az a tisztaságillatú komponens, amire sosem tudok nemet mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.