Burberry

Ár:   7590-9910 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 60 ml és 85 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Mufurcka, Módosítva: 2014. április 2.

Ár:   7590-9910 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 60 ml és 85 ml

Kiadás éve: 2012

Az eredeti illat, a Burberry Body EDP könnyed, nyáriasabb változata

Illatkategória: ciprus-gyümölcsös

Illatösszetevők: üröm, barack, frézia, írisz, rózsa, kasmír, szantálfa, pézsma, ámbra, vanília

Ár: 3000 , Eladó: Shelly
Állapot: 10 ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: +foxi

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Shelly

2020. február 17.

Sokkal jobban viselhető, mint az EDP, nagyon szeretem, számomra nem szúrós, sőt addiktív, kellemes. Nem olyan fojtogató mint az EDP, azt el kellett adnom, mert too much volt. Fújtam belőle picit a kabátomra, sálamra is és jó érzés volt bele-beleszippantani még másnap is. Nőies, nem hivalkodó, nem akar túlordibálni más illatokat, irodába, hétköznapokra tökéletes, bár én randira is fújtam belőle. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Vaslady

2018. augusztus 26.

Rajtam egy szúrós kellemetlen illat,kb mint a DM-ben az 5 eurós semmik...rossz és rossz :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Cintia04

2018. május 31.

A Body edp-jét elég sokáig használtam majd beteltem vele és eladtam...talán az egyetlen illat ami végül igazán megbántam, hogy elengedtem. Aztán sok időre rá barátnőm beállított hozzám egy üveg Body edt-vel, hogy rajta nem az igazi de azért próbáljam ki én is mert, hogy én szerettem ezt az illatot és mi a véleményem róla. Mondanom sem kell ismét magával ragadott ez az illatvilág, hogy mennyire szerettem viselni az edp mamáját és, hogy igazán jól éreztem magam benne. Az edt-ben is egyértelműen ott van a rózsa, üröm ( amit amúgy annyira imádok, igen tudom, hogy ez sokakat taszít) de ő nekem sokkal gyümölcsösebb, frissebb de azért nagyon karakteres marad mindezek mellett is. A baracknak az a lédús leve és az alma édeskés, fanyar egyvelege érvényesül a bőrömön és persze az összes jegy marad a helyén és ugyanazt a finom virágos, pézsmás, ámbrás picit édeskés illatot érzem mint az edp-ben. Szerintem fantasztikus illat lett és akiknek erős az edp ezzel nyugodtan tehetnek egy próbát hátha mert tényleg finom, kis illat lett. Tartósságban is egyeznek rajtam hiába ő csak egy edt...én kb 7 órán keresztül intenzíven éreztem magamon és utána is meg-meg csapott az illat. Teljesen rendben van szerintem. Végül maradt is nálam ez a drágaság. Már nem eresztem. 5 csillag! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Burya

2018. január 19.

Az anyaillatot nagyon nem szerettem, sokáig nem is próbálkoztam a flankerekkel sem, de aztán egyszer a kezembe akadt a Tender, ami nem sokkal később már a polcomon csücsült. Vele viszont csak ma találkoztam, és azt kell mondjam, ő valahol félúton jár az EDP és a Tender között, közelebb az utóbbihoz. Vidámabb, frissebb, gyümölcsösebb, zöldebb illat, mint az EDP, semmi sincs benne abból a púderes, állott alapból, és majdnem olyan fanyar, mint a Tender. Majdnem. Csak hát kifújás után a bőrömön szinte azonnal átveszi a stafétát a barack és ezzel elszúrja az egészet. :( Kis aranyos lesz tőle, hamvas és ártatlan. Engem az ártatlan jelzővel szerintem még az életben nem illettek... :D Ettől még persze az illat teljesen rendben van. Leginkább egy vidám, kicsit szétszórt szőke lányon/nőn tudnám elképzelni. Tudjátok, ő az, aki mindig késésben van és egy hűvös, napos tavaszi reggelen sálat is elfelejt felvenni, úgy rohan a villamos után a körúton a be se gombolt ballonkabátban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

kvin

2017. december 29.

Üvegben szagolva nagyon tetszett, végre valami, ami nem kommersz édes! Szúrós, fanyar, alkoholos, nem egy édibédi illat, de mégis könnyed, pimasz kompozíció. Ez volt az első benyomás.
Aztán a bőrömön azonnal gumicukorrá vált, barackos gumicukor. Pár perc gyors leszáradás után előjött az üröm, de nem a jó értelemben, ahogy azt vártam. Pont ebben az összetevőben bíztam, de a barackkal elegyedve rajtam valami nagyon bizarr illatot alkot. A nyilvános wc-k jellegzetes szagára emlékeztet barackos folyékony szappannal. Van ott friss illat, ha benyitsz, de azért érzed, hogy volt még ott valami előtted, mielőtt lehúzták... A végén pedig még ennél is rosszabb: mintha egy pottyantósban lennék a kert végében a barackfa alatt, a gazok között - mer' a papa megin' nem szedte ki azt a fránya gyomot!
Pedig ebben van potenciál, érzem, hogy VALAMILYEN, nem tucat illat, csak nem működik a kémiánk együtt. Egyelőre nem írtam le - ezért 4 csillag -, adok neki még egy esélyt. Meg akarom fejteni.

Update: ha egy szóval kellene jellemeznem, azt mondanám: barack.
Rajtam nagyon-nagyon domináns a barack - mint amikor hámozzuk a barackot és ráfolyik a karunkra, be a felső alá. A szúrós fanyarsága helyett, épp az, ami a különlegességét adná, megmarad egy natúr, snassz barackos tusfürdő illat. Sajnálom nagyon, máson biztos jobb, de a kettőnk kapcsolata - újra átgondolva - egy erős közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Update: ha egy szóval kellene jellemeznem, azt mondanám: barack.

zoeyshy

2017. június 5.

Friss, nyári illat ez. Elképzelésem szerint sokaknak működhet a hőségben. Sajnos rajtam nagyon férfiassá vált. Nem lettünk barátok:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

GNóri

2017. február 22.

Ez a parfüm olyan, mintha átmenet lenne a Body EDP és a Body Tender között. Nem olyan édes, mint az EDP, de nem is olyan szúrós, rózsás, mint a Tender. Szerintem nagyon finom, friss illat, vizes, barackos, enyhén virágos, és szerencsére benne is érezhető a szúrós üröm. Azt hiszem, nekem az egész Body család szerelem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Lgina

2017. február 14.

Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Karácsonyra véletlenül 2db 35ml-es üveggel is kaptam. Az egyiket elhasználtam, a másikhoz hozzá sem tudok nyúlni, annyira besokalltam. Számomra karakteres és magabiztos, de nem a legjobb módon. Nem akarok szúrni! Finom, de még így sem annyival könnyedebb az Edp-nél, hogy a határokon belül karcoljon. Talán csak az évszak nem tesz jót neki?? Nem tudom hová tenni. Párom bezzeg tudná... Jó messze tőlünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Timi8

2017. január 25.

Én fàs-teàsnak, teljesen letisztultnak érzem. Nem trendi, édes illat viszont szerintem nagyon modernnek hatò, egyszerű és ettől különleges illat. Szerintem (legalàbbis rajtam) sokkal fincsibb mint az edp vàltozat. Édes-kedvelő lévén nincs meg köztünk az a bizonyos vibràlàs, ettől függetlenül a kisüvegesemet szìves-örömest fogom tavasszal fùjkàlni! Eszméletlenül kellemes! Màr hozzà is tàrsìtottam a homokszìnű, széles csatos övvel karcsùsìtott tavaszi kabàtomat egy krém-ròzsaszìn pöttyös (nem, nem kockàs!!!) kendővel, napszemcsivel! Hmmm, igen, lesz pàr szép közös tavaszi napunk 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

wan63

2016. november 17.

Különleges, nem mindennapi illat. Régebben az EDP-t illatoltam, az nagyon erős volt, folytogatott, túl sok volt benne a barack. Ebben barackot alig érzek. Rajtam a legkivehetőbb jegyek a tea, a rózsa, az üröm és a fás jegyek, a gyümölcsöket csak kifújáskor érzem, vaníliát meg szinte egyáltalán nem.
Az biztos, hogy nem illik a mostani cukorkaillat-trendbe, nem a tizenéves korosztály illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.