Burberry

Ár:   15930 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. november 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2012

Illatcsalád: ciprus - gyümölcsös

Illatjellemzők: üröm, öszibarack, frézia, rózsa

judithsmith007

2017. október 9.

Valaki máson éreztem ezt az illatot, természetesen ott nyomban meg is tudtam mi lehet ez a finomság. Annyira megtetszett, hogy az első adandó alkalommal meg is vásároltam. Finom, karakteres, elegáns illat, de valahogy mégsem vagyunk egészen kompatibilisek egymással. Csak ritkán nyúlok hozzá, de még sincs szívem túladni rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 9.

EvaO93

2015. november 7.

A mai napon sikerült megkaparintanom, nagyon tetszik. :) A sima edp-vel ellentétben ez rögtön az első pillanatban levett a lábamról. (Azt hiszem a sima edp is akkor kezdett el jobban tetszeni, mikor az a "erős, szúrós" illat lecsitult, bár egy hét tesztelgetés után, végül az is megtetszett). Viszont ez, az elejétől a végéig, minden pillanatban. Imádni való púderes rózsás illat, amiben a rózsa nem harsány módon van jelen. (Amiért nagyon hálás vagyok ugyanis szeretem a rózsa illatát, de néhány másik parfümben olyan módon van jelen, amitől szó szerint elkezd fájni az orrom :/ ) Ha a sima edp nem tetszik valakinek, egy kicsit sem, akkor valószínűleg ez sem fogom. Az illat jellege ugyanaz, csak ez lágyabb, gyengédebb, harmonikusabban van összekomponálva. Nagyon elegáns, konzervatív illat a véleményem szerint. :)

Update:
Elmúlt a varázs. :( 4 csillagot érdemel, annyit mindig is fog, de... valahogy nem tudok vele azonosulni, csak nagyon ritkán. Meg is váltam a 85 ml-től, életem végéig elég lett volna, lehet még sok is. Lehet, hogy később beszerzem még, a legkisebb kapható kiszerelésében, meglátjuk...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Update:

egyedszilvi

2015. szeptember 10.

Legújabb szerelmem.Most érkezett hozzám,s el kell hogy mondjam,teljesen levett a lábamról.Abszolút rózsás,nem szelid,feltűnő..az meg nagyon jó..a hatósugara kiváló.A sima b.body költözött tőlem,ő nem fog,ez biztos.Egész nap érezni,szerencsére nem kell után fújnom,max pont neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

kukutka

2015. április 27.

Imádom az illatát, egyszerre rózsás és púderes. Nekem ez egy kicsit komolyabb illat, nem annyira könnyű, de mindig az ápoltság és a nőiesség jut róla eszembe. Nagy kedvenc. És eszméletlenül tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

eniko.toth28

2014. szeptember 30.

Ez az az illat, amit nem tudok megunni és hova tenni. Nagyon tetszik. Rajtam nagyon különleges és beazonosíthatatlan illat. Az üzletben a 85ml-es kiszerelés leárazva volt kapható, lassan fogy mert mellette használok más parfümöt is, de ha elfogy biztos , hogy újraveszem. A 4 csillag azért, mert bár tartós, de lehetne tartósabb.
És még annyi, hogy nagyon meglepődtem, mikor rákerestem itt az oldalon és ennyire kevés hozzászólást láttam. Én használom a Lancome la vie est belle parfümét és a gucci florát többek között, de ez a parfüm nálam a favorit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.