Burberry

Ár:   £22.50   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DorothyHK, Módosítva: 2018. június 18.

Ár:   £22.50
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ajakápolók

Lágy, ragyogó ajakápoló egyedi, hűsítő kerámia applikátorral. A krémes árnyalatok telt ajkakat varázsolnak és akár 8 órán keresztül hidratálnak.

DorothyHK

2018. június 22.

A színe - Sweet Plum árnyalat - (és persze a márkához fűződő rajongásom) miatt vettem meg, majd mikor otthon leteszteltem csalódottan tapasztaltam, hogy bár több színben is elérhető a termék, teljesen mindegy melyiket vesszük meg hiszen az összes átlátszó. A kerámia applikátor hűsítő érzetet nyújt felvitelkor - bár el tudom képzelni, hogy egy erőteljesebb szín felvitelekor biztosan esélytelen lenne vele egyenletesen eloszlatni a terméket.
Kellemes viseletet nyújt viszont a hidratáltság érzete elég csalóka - amint letöröltem az ajkaimról a nap végén, fáradt, inkább száraz mint hidratált ajkakkal szembesültem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.