Burberry

Ár:   €27   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2016. május 17.

Ár:   €27
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

A Burberry Lip Cover rúzs egy csipetnyi ragyogást ad az ajkaknak. A tápláló olajoknak és gélben diszpergált pigmenteknek köszönhetően intenzív hidratálást és hosszan tartó színt biztosít.

A Burberry Lip Cover rúzs öregedésgátló ceramidokat tartalmaz.

Burberry Lip Velvet Long Lasting Matte rúzs - új
Ár: 6800 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+790 Ft)

despoina

2016. május 2.

Múlt héten az ortodox húsvét keretein belül a görög Burberry olyan akciót tartott hogy 80 euró feletti vásárlásnál választható egy ajándék termék, ami szájfény/szemhéjpúder/rúzs lehet. Az én választásom a rúzsra esett és ebből a szériából lehetett választani, gondolom kivonják őket mert már a sitejukon sincs fenn. Egy gyönyörű, meleg narancsos nude színt választottam ami No.28. számot viseli. Zselés alapú és kevésbé krémesebb mint a Kisses széria, de káprzátosan szép a színe , fényes és gyönyörűen ki és feltölti az ajkakat. Az egész rúdacska a Burberry mintával nyomott és mágneses zárral zárodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.