Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. március 27.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejillat: gránátalma, mandarin, zöld jegyek,

Szívillat: frézia, rózsa,

Alapillat: mósusz, szantálfa.

hagicica20

2013. április 10.

A kánikula koronázatlan királynője!!!!
Először amikor megláttam megse akaratan szagolni, gondolván mit tudhat egy "konzervatív", klasszikus vonalakat felvonultató angol divatház a +40 fokos kánikulákról?!
Tévedtem!! Úgy néz ki, hogy elég sokat tudhatank róla, mivel ezt az illatot nagyon eltalálták. Nem bánatam meg hogy az eladó unszolására megillatoltam. Azt mondta a csaj, hogy ez biztosan tetszeni fog és egy cseppet sem tévedett.
Kifújáskor az én esetemben a mandarin kacérkodik a zöld jegyekkel. Amolyan "trónharcot" vívnak. A zöld jegyek be akarják cserkészni a mandarint, de ő állja az ostromot és nem enged. Furcsa, de mégis finom egyveleg ez a kettősség. Igazán frissítően hat az orromra. Érdekes, hogy a zöld jegyek a leszáradásban is jelen vannak. Kb olyan 1 óra elteltével nyomokban érződik a frézia, de csak visszafogottan, a gyöngyvirág erőteljesebb tőle. Mivel nyári illat ezért a gyöngyvirág "tisztaságillata" nagyon élvezhető. Leszáradásában rajtam csak a szantál a domináns, mintha a fehér pézsma ott se lenne.
Igazi kánikulában 3-5 óráig érezhető, de átlagos nyári napokon akár 6-7 óráig is bőrön van. Leszűradásában engem emlékeztet az Imulse Zen nevű dezodorjára és e hasonlóság is beleszámít, hogy rajongjak ezért az illatért. Elengedhetetlen alapdarab a pezsgő nyári napokra. Tipikus strandolásra való. Amikor falatnyi bikiniben flangálsz a szikrázó napsütésben, kezedben a gyümölcsfagyi (mondjuk kivi, citrom, sárgadinnye, barack a tetején egy olvadt vaniliagombóccal) :)) és a medencékben viháncoló férfiúk tekintete csak rádszegeződik, ahogy elhaladasz előttük. Ennek az illatnak a titka az, hogy bele kell, hogy "égesse" aNap a bőrödbe.
Mindenkinek ajánlom, aki egy igazán vad nyári táncot lejtő illat után kutat. Ha jó a "zene", Ő kitűnően tud táncolni a bőrön. :)):))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

A kánikula koronázatlan királynője!!!!