Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janush, Módosítva: 2013. február 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

csakaaa

2017. március 4.

Többször használtam már Burberry illatot, én inkább a könnyebb, egyszerűbb illatokat kedvelem. Tavaszra vásároltam még néhány éve, nyárra nekem sok, a hideg időben pedig fura lenne, mivel egy nagyon virágos illatról van szó. Szeretem, de nem kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Piri11

2016. július 22.

Ez a Burberry kivétel :) Eddig az összes illatuk borzasztó volt rajtam. Ő finom, kellemes, puha, virágos illat. Szépre sikeredett, az én orromnak nem lóg ki belőle semmi. Ha valaki megajándékozna egy üveggel nagyon szívesen elfogadnám :)) Csak ezért 4*, mert az igazi kedvenceknek jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 22.

sternesamu.szilvia

2014. augusztus 8.

Nem szoktam látatlanban, próba nélkül parfümöt venni, mert nagyon kényes a bőröm és ami máson tetszik az rajtam soha nem jött még be. Most viszont olyan sok jól olvastam erről a parfümről úgy gondoltam próba szerencse. Megrendeltem az iparfümériáról ahonnan mindig is szoktam rendelni, és láss csodát működik!! Olyan finom illat és nagyon tartós már órák óta illatozom benne. A gyöngyvirág nem olyan intenziv mint más gyöngyvirágos parfümben amit ismerek, de nekem pont ez kell, hogy csak ott meg bújjon a háttérben. A rózsa az már igen intenzíven elő jön, igazi virágos illat. Egy szóval KEDVENC.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 8.