Burgit Footcare

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Goldapple, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

Különösen hatékonyan és alaposan távolítja el a makacs bőrkeményedéseket.

Goldapple

2015. április 12.

Mielőtt el kezdem használni ezt a terméket, mindig veszek egy meleg lábfürdőt. Majd szárazra törlöm a lábaimat, aztán a bőrgyalu segítségével legyalulom és eltávolítom a makacs bőrkeményedéseket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.