Burgit Footcare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Goldapple, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

A Burgit Bőrkeményedés-eltávolító Dörzskő különösen alkalmas a talpon, tenyéren, könyökön és térden megjelenő bőrkeményedések finom és alapos eltávolítására. Eltávolítja a szennyeződéseket, elszíneződéseket, tintát, stb.-t is.

Izabel

2017. április 20.

Ma fedeztem fel a Müllerben, korábban nem volt ilyen kővel dolgom. A használata könnyű és eredményes, az ára kedvező. Egy próbát mindenképp megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Goldapple

2015. április 12.

Használat előtt mindig megnedvesítem a követ. Majd ledörzsölöm vele a kemény bőrt, majd leöblítem. A kő használata után a Burgit lábbalzsamot finoman bemasszírozom a bőrömbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.