Burgit Footcare

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Goldapple, Módosítva: 2015. április 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók

A Burgit Cipő Deo spray védi a cipőket és a lábakat a kellemetlen szagoktól. Antibakteriális és gombaellenes hatóanyagai megakadályozzák a szag okozó baktériumok és gombák elszaporodását. Speciális szagelnyelő tulajdonsága megbízhatóan és intenzíven dezodorál. A Burgit Cipő-deo spray gondoskodik a hosszantartóan, frissen illatozó cipőkről és lábakról.

Goldapple

2015. április 12.

Körülbelül 15cm távolságról szoktam a cipőbe fújni, majd hagyom megszáradni. Rendszeres alkalmazása megelőzi a cipőben és a lábon a lábszag kialakulását. A praktikus adagolófejjel a spray minden pozícióban kényelmesen felvihető a lábra és fújható a cipőbe. Szeretem, jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.