Burgit Footcare

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Goldapple, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók

A Burgit Deo Krém lábra intenzíven hat a lábszag és izzadás ellen. 24 órás hatás. Az izzadás elleni hatóanyagkombináció zsályával csökkenti az izzadtság mennyiségét és megakadályozza a szagképző baktériumok elszaporodását. A mentol gondoskodik a hosszantartóan száraz, friss és illatos lábról.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Goldapple

2015. április 12.

Száraz és tiszta lábra szoktam felvinni. Nagyon jó kis hűsítő lábkrém, mely főleg egy talpalós nap után nagyon megnyugtatja a sajgó lábamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.