Burt's Bees

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Tim, Módosítva: 2013. április 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Mézzel.

turbolya

2014. január 4.

Nem lett a kedvencem. Pontosabban a kedvencemtől messze elmarad a hatását tekintve, gyógyítani nem gyógyít, legfeljebb csak véd. Nagyon erősen mentolos, tulajdonképpen egy az egyben a vietnami balzsamra emlékeztetően. A teteje nélkül teamécsesnek hinnénk, gyertyaviasz színű és állagú. Csak körömmel felkapargatva lehet hozzájutni a fagyos állaga miatt, de könnyen kenhető (na, emiatt meg pont olyan, mint a kókuszzsír). Nem bánom, hogy itt cukiskodik a kezem ügyében, de amint elfogy (az jó sokára lesz, kiadós adag), átköltöztetem bele a kedvencemet, a dobozka csini és profi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 4.

Tim

2013. április 18.

Az egyik legjobb ajakápoló, amit valaha használtam, pedig az elmúlt 20 évben szinte végigpróbáltam mindet. Jó az állaga, finom az illata, jól hidratál, csupa natúr összetevővel. Pár használat után már a tégely kinyitásával sincs gond. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

Cipriana

2012. december 3.

Fantasztikusan hidratál, enyhén bizsergető érzés, miközben némi fényt ad az ajkaknak. Télre kötelező darab.:)

Egyetlen negatívuma, hogy elég nehezen lehet kinyitni, ezért a pontlevonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

Egyetlen negatívuma, hogy elég nehezen lehet kinyitni, ezért a pontlevonás.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin