Butterfly Collection

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kisebb (pl. 100 forintos) üzletek, Eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lidérc., Módosítva: 2013. július 9.

Lelőhely:   kisebb (pl. 100 forintos) üzletek, Eurós boltok

4 árnyalatban kapható

volgyi.alexa

2014. március 3.

Nagyon gyenge, nulla fedés, nagyon szárítja a bőrt, pedig nekem kombinált bőröm van, de ahol egy picit is száraz a bőröm, ott borzasztó...Meg nekem nagyon világos, pedig sötétebb árnyalatot vettem. Akkor már inkább kifizetek egy ezrest egy avon colortend alapozóért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

valakiii

2014. február 15.

tegnap vettem 550 forintert..kesobb megyek el itthonrol es ezt fogom hasznalni,aztan irom a velemenyt:) de az ara miatt most legyen 5*

mivel tul vagyok mar par hasznalaton irom is a velemenyt.a tartossagat es a fedeset is 4csillagra ertekelnem,szoval szerintem megerte az a keveske penzt..es igazabol 550er nem is vartam csodat,es ahhoz kepest tetszik:)lazabb napokon ezt fogom hasznalni a catrice alapozom helyett.marad az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 15.