Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2017. május 15.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: szicíliai citrom, calabriai bergamot, vizes jegyek, zsálya, ámbra, tengeri jegyek, alma, pacsuli, szantálfa, vetiver, benzoin

eveartstar

2017. június 8.

A besózott klasszikus...
Hát én ezt képtelen vagyok megérteni, hogy miért kell egy olyan parfüm aminek az eleje ennyire el van sózva? Ráadásként, ugye aromás-fűszeres...
A sajátomban a divinában nem érzem a sót...ebben meg az összetevőknél nem írja, hogy lenne benne, de ez totál el van sózva!
Aki strandika-tengerke szagot akar élményelni az locsolja be magát a Hermes Eau des Merveilles Bleue-vel... ne ezzel lője fel a strandpapucsot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 8.

A besózott klasszikus...

Lapo

2017. május 16.

A Bvlgari Aqva sorozat 6., legújabb 2017-ben kiadott változata..sokan kígyót-békát kiabálnak róla, a másik csoport beleszeret és tűzön-vízen át igyekszik mihamarabb beszerezni..Én maximálisan az utóbbi csoporthoz tartozom.. az első tesztelésnél leesett az állam tőle és már semmi nem érdekel vele kapcsolatban.. sem az alapillat további változatai utáni ellenszenvem, sem a mai friss vizes tónusú illatok divathullámának sokadik meglovaglása..
Elképesztően jó illat szerintem bár még nagyon drágán mérik.. A hatótáv és tartósságra vonatkozóan kevés jobb van a nyári illatok között..

Megvettem, nekem ő lesz az idei nyár friss, könnyen hordható illata még itt a városban is..
Bele sem merek gondolni mennyire passzol egy friss szellővel fújt tengerparti, késő délutáni mezítlábas sétához......

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.