Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2010

Illatcsalád: aromás

Fejjegyek: citrom, menta

Szívjegyek: írisz, borostyán, fahéj

Alapjegyek: benzoin, gyanta, fenyő

Morella

2016. augusztus 16.

Rajtam sós-íriszes illat, isteni finom, de botrányosan gyenge a tartóssága, emiatt végül sosem szereztem be nagyban, bár mintaként nagyon szívesen fújkodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 16.

deluna

2016. április 25.

Tengerparti illat :) ....érdekes, egyedi ... én érzek benne valami sós puderes vonulatot... nyáron szoktam használni... meleg szellő.....sós tenger ... így tudnám jellemezni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

cske

2015. február 8.

Érdekes illat, nagyon jó, de naponta azért nem használnám :) kell hozzá egy hangulat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 8.