Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2004

Illatcsalád: orientális-fás

Illatjegyek: galanga, tölgyfa, levendula, étcsokoládé, dohány, menta, neroli, ánizs, cédrus, bergamot, gránátalma, kardamom, dohányvirág

Málni

2015. március 23.

Pár évvel ezelőtt jutottam hozzá egészen olcsón ( 6 ezer körül 50ml), de hamar meg is bántam...
Az illata fantasztikus, kellemes, friss, hideg érzetű, puha, kicsit púderes, teljesen mint egy (luxus)szappan. Prada Infusion d'homme és Iris vonalra emlékeztet.
Sorolható nyugodtan az unisex kategóriába. A fő probléma vele, hogy eszméletlenül gyenge, bőrközeli, senki sem érzi rajtunk, még mi magunk sem. Az ember csak fújkál belőle jó sokat majd eltelik 15 perc és már alig érzi, megint fújkál...1-2 óra és teljesen el is tűnik a bőrről, és nem csak az enyémről tűnt el ennyire gyorsan. Mivel frusztrált, hogy baromi sokat kell használni belőle, elegem is lett és elváltunk 1mástól.
Nagyon szép illat, de kb. lefekvéshez használható, amíg el nem alszunk, érezhetjük:)
Illata 5/5, de mivel bőrközeli, és alig tart 2 vagy gyenge 3 csillagot érdemel csak sajnos:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 23.

conradkollmann

2014. augusztus 18.

akciósan vettem régebben a marrionnaudban. tényleg tartós, úgy beleivódik a bőrbe és a ruhákba, mint a dohányosokba a dohány füstje. erőteljes illat, néha szerettem, néha pedig nyomasztóvá vált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.