Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml, 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. június 6.

Kiszerelés:   75 ml, 150 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: aromás

Összetevők: írisz, levendula, tea

MesMess

2020. január 12.

Tavaly karácsonyra kaptam ajándékba, mert régóta vágytam rá. Imádom a régi Balea blauer ter tusfürdőt, valami olyasmire számítottam. Nem olyan egyáltalán. Ez egy szépen megkomponált illat, nem nagyon érzem teásnak, kicsit fanyar, kicsit citrusos és van valami fémes benne nekem. Máson tetszik, magamon borzasztó, a 90-es évekre emlékeztet. Elajándékoztam, de az, hogy nekem nem vált be, nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

nyuszo

2019. február 1.

Lehet, hogy túl nagyok voltak az elvárásaim...
Nagyon vártam egy íriszes-ibolyás púderes, puha illatot.
Kaptam egy éles, zöldes, citrusos-teás, eléggé lineáris illatot helyette, ami nem rossz, csak nem ezt képzeltem el....
Hálószoba illatosítására fogom elhasználni ezt a hatalmas mennyiséget (150 ml !!!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

Lehet, hogy túl nagyok voltak az elvárásaim...
Nagyon vártam egy íriszes-ibolyás púderes, puha illatot.

mokkalany

2017. február 20.

Azt kell mondanom, hogy a vörös teás után ez a második, ami tetszik a sorozatból. Egészen más (nyilván "kékebb" illat), mégis ott van a lecsengésében valami hasonló. Ugyanúgy markánsan indul, és egy puha, melengető kicsit púderes illat lesz belőle, mint a vörösből. Kevésbé édesedik be, inkább szappanosabb tisztaságillat lesz. Nem kedveltem még ennyire levendulás illatot. Ugyanakkor kevésbé tartós a vöröshöz képest, és így már nem biztos, hogy annyira megéri az árát. A sorozat többi tagját túl fanyarnak találom.

Friss: Vettem egy kis mintát itt KM-en egy kedves eladótól. Kifújáskor finom a levendula és az írisz kombinációja, a bőrömön viszont viselés közben kijön belőle valami furcsa... nem tudom, talán fűszeres vagy fás akkord... esetleg a korianderhez tudnám hasonlítani, de csak megosztó természete miatt... és az már nem tetszik, nem is illan el. Szóval megkíméltem magam 25 ezer forintnyi kiadástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

szeliger

2015. szeptember 7.

Már egy ideje vadásztam rá és sehol nem láttam. Erre ma ott csücsült a polcon zöld, fehér és piros testvérkéjével együtt. Türelmetlenül és nagyon kíváncsian már fújtam is a csuklómra. Az első emlékem róla egy nagyon éles, harsány zöld illat, ami mit tagadjam, köhögésre ingerelt. Aztán kezdett egyre erősödni a teás illatjegy, kis citrusos beütéssel, majd kb. az első fél óra végén elkezdte mutatni az íriszes, púderes vonásait. Számomra ez a klasszikus hangulatú leszáradás sokkal kellemesebb volt, mint a nyitány. Sajnos a harmadik órától már csak egészen bőrközelben érezhető az illat, kár, bizony kár. Egy próba azonban nem próba, fogunk mi még találkozni. Az üvegéről pedig röviden és tömören: szerintem csodaszép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 7.