Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. november 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: orientális-fás

Illatjegyek: pacsuli, agarfa, bőr, fás jegyek, rózsa, fekete tea, dohány

deluna

2017. november 22.

befújtam a csuklóm.. első fújásra, kicsit füstös, bőrös, pacsuli... nagyon tetszett... gondoltam megtaláltam a fekete illatom... és minden egyes újra szagolással... bőr... és bőr... és még több bőr... Aztaaa! a páromnak a nyakán eltudnám képzelni... komoly.. öltönyös illat. DE nem NŐI.... !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

szeliger

2017. február 10.

Szerintem kifejezetten férfi illat, nem egy játékos darab. Rajtam sajnos semmit nem mutat a teás oldalból, nagyon intenzív bőrös, dohányos illat. Markáns, erős illat, jó nagy hatósugárral és tartóssággal. Nem szívesen viselném, nem illünk össze. Én is szaladtam haza lemosni, de még lemosni sem egyszerű, az intenzív szappanozás után is ott a nyoma. Női illatként számomra kiesett a versenyből, férfiakon illetve füstölőként el tudom képzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 10.

diesel22

2016. június 21.

Hát ez valami borzalmas! Douglasban már kapható a széria összes tagja, bár ne találkoztam volna vele. Valóban merőben más, mint a legtöbb Bvlgari parfüm, de ez valami penetráns büdös lett. Nagyon rég írtam ilyet parfümről, de nekem hányingerem lett tőle. 2 csillagot adok neki, mert díjazom a szokatlanságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.