Bvlgari

Ár:   15000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás

Fejjegyek: bergamot, vörösbors

Szívjegyek: jázmin, mandula

Alapjegyek: mirha, fás jegyek, tonkabab

Ár: 3390 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom + postáért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Micike68

2019. július 18.

Szeretem a bvlgari illatokat, így ő sem maradhat ki. Szerintem ez az egyik legjobban sikerült illatuk. Borzasztóan tartós, és folyamatosan változik az illata rajtam a nap folyamán. A mirha viszont végigkíséri és kissé füstössé teszi az összes fázisát, fantasztikus elegyet alkotva a bergamottal, jázminnal, mandulával. Ez egy komoly, visszafogott, letisztult illat, véleményem szerint leginkább alkalmakra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

pjennii

2018. december 28.

Zseniális!
Valóban magabiztos nőknek való, tudni kell viselni. Maga az illat nem túl tolakodó és tartós is. Sajnos bárhol keresem, már nem látom a boltok polcain...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Zseniális!

csakmoni

Korcsoport: >54
2018. december 4.

A Jasmin Noir kicsit riasztó nekem, elkönyveltem, hogy ez bizony nem nekem való. Ma kaptam mintát ebből a flankerből. és te jó ég, ennyire vonzó, magabiztos illatot nem sokat éreztem még. Nem cicababáknak, hanem okos és szép nőknek, akik tudnak élni a vonzerejükkel. Nem illik hozzám, sajnos, de ez egy kivételes, tökéletes illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 4.

angelina69

2018. november 10.

Mindig is izgatott a Jasmin Noir vonal. Talán fél évvel ezelőtt kezdtem el próbálgatni ezeket az illatokat. Akkor az Elixir vett le a lábamról a legjobban. Most ez az illat is felzárkózott. A véleményem biztosan nem tetszik majd sokaknak, de tudom, hogy van olyan köztetek, aki már megtapasztalta az Essence bűverejét ... Szerintem ez csodálatos. Mély. Szexi vagy inkább érzéki. Egyszerre meleg, balzsamos, enyhén édeskés és friss fűszeres. Elegáns. Lehet, hogy csöppet pasis, de mégis ott van benne a vágy. Nem hétköznapokra és nem is alkalomra. Ez nekem csakis otthon. Egyszerűen ellenállhatatlanul érzékinek érzem magam, ha rajtam van. Kánikula kizárva. Sajnos eltűnőben lévő illat. Valószínűleg nem illeszkedik a mai divatirányzatba. Kár érte... , mert nagyon megérintett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 10.

0808

2018. január 18.

Vigyázat, lehet, hogy megbotránkoztató és szentségtörő lesz amit most írok, de nem tipródom tovább és több hétig tartó tesztelésem alapján állítom és kijelentem .... az én bőrömön imádottam az EL- Sensuous Noir köszön vissza benne. Fogalmam sincs, hogy sikerül neki ezt elérni, már csak azért sem mert az illatjegyeit összevetve a jázminon kívül nem sok közük van egymáshoz!!!! Jó azért nem egy az egyben uaz, üvegből más illat csapja meg az orrom...stb de leszáradása és azt azt követő órácskák RAJTAM totál megegyeznek. Én magam sem hittem az orromnak, de tényleg ez van, summa summarum ők nekem finom rokonlelkek!
Vki más esetleg átélt velük hasonló 'gyönyöröket'?? vagy csak én vagyok ez a megátalkodott bitang...létezik ez? vagy boszorkányságra gyanakodjak?netán én lettem egy vén besavanyodott bőrű vasorrú/szaglású banya . bbrrr már mindenre gondolok....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 18.

eperturmix

2017. szeptember 8.

Pici fújós mintám azóta is polcomon árválkodik.Ez nem én vagyok,nagyon nem.Bár szeretnék milliomos üzletasszony lenni,kiszállni baige-bőr üléses mercimből,hogy igyak egy martinit (olivával persze) egy indokolatlanul drága főutcán lévő bárban.Közben cigarettáznék,tökéletesen fixált vérvörös rúzsom halvány maradéka a csikken,és az utánam hagyott illatfelhő tudatná csak a néppel,hogy igen,itt járt Ő..a Madamme.
...
És akkor szépen felriadok álmodozásomból,hogy mindjárt fél 11,egyszobás lakásomban még ég a villany,mosogasd el szépen az edényeket amit már 2 napja halogatsz,de hajat is kéne mosni,egy pedikűr is jól jönne,de miért nem terigettél még ki?...Kencés polcomra pillantok,ott csücsül ő is...Nyehehe,micsoda parasztvakítás.
Ehhez én egy tekintélyt parancsoló,határozott,már-már erőszakos nőt képzelek el.Mint nem-parfümszakértő (és most dobhatják rám a követ a profik) én kapásból rávágom,hogy ez füstös-szegfűszeg.Slussz-passz.De a poén az,hogy mégis ilyen hatást vált ki belőlem.Túl sok számomra.
Meghagyom a nagyasszonyoknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

...
Meghagyom a nagyasszonyoknak.

Erika80

2017. július 8.

Abszolút nem egy szaladgálós parfümnek vélem. Megköveteli magának az eleganciát és az alkalmat. Nagyon mély, finom illat. Ami nekem leginkább érezhető az a mandula, mirha, jázmin és talán még a tonkabab. Komolyság, céltudatosság, kellem, érzékiség. Ezeket a jegyeket hordozza ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

dorothymiller

2017. február 10.

Évek óta ezt használom, csodálatos édeskés és titokzatos illat! <3 totál szerelem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

tishargitay

2017. január 25.

Nagyon szeretem. Nem szeretem, oda vagyok érte, alig merem használni. Elég 1-2 fújás belőle mert eléggé intenzív az illata. Ifjú hölgyből nőt varázsol. Elegáns, kellemes, vadító. Talán ezek azok amik a legjobban jellemzik ezt a parfümöt. A nőnek talán két oldalát mutatja:fiatal, bájos de egyben tüzes vadmacska is. Az üvege egyedi ez rejtélyesnek, titokzatosnak mutatja.Különleges alkalmakra való
Csillagos ötös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Csillagos ötös

Quebeck

2016. június 5.

Simulós, bársonyos téli illat. Hasonlít anyucira de talán egy lehelletnyivel lágyabb, kellemesebb. :)
Szép jázminos csoda és szerintem Bvlgari-ék igazán jól tették hogy kihagyták belőle a pacsulit. Előnyére vált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 5.