Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamot, narancs, cukor, grapefruitvirág

Szívjegyek: jázmin

Alapjegyek: méz, borostyán, pézsma, fás jegyek

angelina69

2017. december 23.

Jasmin Noir ismerkedésem következő alanya. Nos, vele nem leszek jóban, mint a fekete üveges elixirrel. Az első húsz perc az maga a megtestesült jaj és fúj. Olyan kesernyés, ecetes valami. Aztán előbújik egy édeskés, enyhén púderes, krémes illat, ami már megjárja. Hát, hát ez összességében nem jött be. Aki kíváncsi egy érdekes, nem szokványos, krémes, édeskés illatra az tegyen vele próbát, hátha rajta az az első fejjegy is működik. Egyébként inkább hűvösebb időt kíván. Tartósságára nincs panaszom.
Mindenkinek nagyon szép Karácsonyt kívánok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 23.

Mindenkinek nagyon szép Karácsonyt kívánok!

Erina

2017. november 22.

Hmmmm finom! Az eleje nagyon orrbavágó, nesze neked minden egyszerre, hogy azt se tudd mi van benne. De a leszáradása, az nagyon jóra sikeredett. Kicsit krémes, lágy, orrbamászó illat orgia. Az egyetlen Jasmin Noir ami tetszik. Nyugalmat erőltet a viselőjére, és hiába a cukor, nem édes annyira mint elsőre gondolnánk. Persze, nem mai alkotás, de örülök hogy találtam egy olyan illatot, ami nem vattacukor felhő. A kis mintámat elhasználom, aztán meglátjuk mi lesz a sorsa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.