Bvlgari

Ár:   9080 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml és 65 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. február 28.

Kiszerelés:   25 ml és 65 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegy: mandarin, narancs,

Szívjegy: osmanthus

Alapjegy: ámbra

Ár: 1400/5ml 2600/10ml , Eladó: Krisz78
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér-Király u.-Blaha vagy utalás után Foxpost
Lune78

2019. június 17.

A parfümériában a papírra kifújva nem tetszett az illata. A bőrömön ki sem próbáltam ezért, aztán addig mozgatta a fantáziám, hogy rendeltem egy tesztert, mivel illatcsaládilag egyezünk (orientális-virágos) és nem is fájdult meg az illatától a fejem.
Nem mondom, hogy rossz, de még barátkozom vele. Nincs olyan különleges, mint anno a Notte, ami a nagy-nagy kedvencem volt ettől a márkától. Az egy kihívó és különleges illat volt a maga vodka és dohány illatával és mellesleg az is orientális illatcsaládba tartozott.
Szóval barátkozunk. Amolyan minden napra való parfümnek gondolom, de majd meglátom.
Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni.

Update 2019.06.17.
Sajnos, mivel nem nagyon szerettük meg egymást, tovább adtam. Az új tulajdonosa nagyon szereti. Nálam sajnos nem volt elég tartós és nem is fogott meg annyira, hogy maradhasson. Mostanában már ettől a cégtől egy parfüm sem fog meg. Nagyon sajnálom. :(((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni.

Update 2019.06.17.

Kisangyalcsillag

2019. május 2.

Nagy rajongója voltam évekig a Bvlgari Omnia sorozatnak. Így ez az illat sem hiányozhatott a gyűjteményemből. Azóta üvegében eladtam, 5mlt megtartottam belőle és ma ezt fújtam magamra. Nagyon ritkán dicsérik meg az illatomat, nem vagyok -egy csíkhúzó típus...😂😂de ma megdicsérték.. Úgy örültem😁😁😁
Kitűnő illat szerintem. Narancsos indítás, virágokkal a közepén, meleg ámbrás alapon..hmmm. Hozza azt a csodás fásságot, amitől az Omnia sorozat olyan Omniás...😂😂. Én semmi maszkulint nem érzek benne, nagyon is egy nőies illat. A szillázsa egész jó, a tartóssága már nem annyira. 4 évszakos illat szerintem, de én inkább tavasz - nyár fújom, bár már nem sokáig, mert mindjárt elfogy....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

Timi8

2019. május 1.

Sztem ez egy igazán jòpofa, mondhatni frappáns, egyedi illat. Kifejezetten tetszik, továbbmegyek, az Omnia sorozat egyik legjobbja! Én kifejezetten nyári illatnak, kánikulaillatnak gondolom, legalàbbis magamon olyankor tetszik leginkább. Kifùjva friss, narancsos-fűszeres, kristálytiszta, de lédùs is és még a fássága is fellelhető. Egy nagyon csepp maszkulin csavar rejlik benne, valamint egy szép krémessége is van. Nem édes, nem gourmand, mégis szuper. Egyszerűen jò viselni! Leginkább az egyik nyári limited Cacharel Amor Amor Summer-re emlékeztet, de annál sokkal jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

hencyta

2019. április 4.

Imádom parfüm, főleg tavasszal. Friss, kellemes, nem túl nehéz, nem hivalkodó. Többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Zsül

2019. április 2.

Csodálkoztam mért ennyi csak az értékelése...finom friss fűszeres narancs illat, enyhén krémes leszáradással, most így tavasszal nagyon vonz magához, pedig vacilláltam, hogy ezt vagy a Paraibát vegyem-e meg....annyi a negatívuma, hogy a névválasztás félrement. Valóban semmi köze Indiához, azt ne is várja senki. De ha valaki egy friss tavaszi-nyári illatra vágyik kicsi fűszerrel, annak ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

nyuszo

2019. január 30.

Olyan kis semmilyen az egész...
India?
Fűszerek?
Sáfrány?
Hol?????

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 30.

Olyan kis semmilyen az egész...
India?
Fűszerek?
Sáfrány?
Hol?????

nagypetra10

2018. december 10.

IMÁDOM!! Ez egy csoda parfüm kellemes illattal nem fullasztó, nagyon jó illat szerintem. Sokáig érződik pedig nem fújom el a fél üveggel egy használatkor. 1-2fújás és egész nap érzem magamon. Ami ritka
Nem bántam meg, hogy megvettem és ha elfogy valószínű, hogy újra veszem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 10.

Nem bántam meg, hogy megvettem és ha elfogy valószínű, hogy újra veszem

Eszter555

2018. október 27.

Nem értem a lepontozásokat. Nagyon különlegessé teszi a mandarin-narancs vonal. Nem émelyítő, számomra nagyon különleges illat. Talán ősszel kicsit hűvösebb időben hozza a legjobb formáját. Imádom. Hajon másnap is érezhető. 5 csillag!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

rowan

2018. október 27.

Termékmintát rendeltem belőle, és ennyi elég is.
Első fújásra valami ínycsiklandó eleganciát ígér, de ez az ígéret olyan, mint a füst. Elszáll. Pár percig finom, aztán villámgyorsan valamiféle frissen mosott, samponos haj illattá szárad. Nem azt mondom, hogy ez kellemetlen, de egy parfümtől nem samponillatot várok. Azt a samponoktól várom. Könnyen felejthető, és rajtam cseppet sem tartós.
Sokszor szeretek valamilyen illattal a párnámon elaludni, erre fogom elhasználni a termékmintát, mire elnyom az álom, az illat is elillan majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Termékmintát rendeltem belőle, és ennyi elég is.

mnikolett

2018. október 25.

Rendkívül szomorú vagyok, hogy megszüntették az illatot. Bár papíron amikor először illatoltam nem tetszett, de a bőrömre fújva már imádtam. Rajtam nagyon tartós volt, egész nap éreztem magamon. Az egyetlen ami nem tetszett az a csomagolása, számomra nagyon gagyi hatást kelt, ráadásul utazáshoz sem a legpraktikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.