Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: bergamot, narancs

Szívjegyek: rózsa, jázmin

Alapjegyek: pacsuli, pézsma

pearldiver66

2017. augusztus 5.

Teljesen egyetértek veled Cintia! Pontosan így lehetne elmondani mindent erről a csodás illatról,ami most nem EDP,hanem egy EDT. Tökéletes megfogalmazás ahogy irtál róla! Nincs is mit hozzá tenni....☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Cintia04

2017. január 26.

Látom őt még senki nem véleményezte. Ma jutottam hozzá az edt változatához. A mi kis románcunk úgy kezdődött, hogy a Dm-ben próbáltam ki igaz az edp változatát és már első szaglásra szerelem lett de mégis egy üzlet útján az edt-hez jutottam hozzá féltem is, hogy nem adja vissza az edp illatát de azt kell, hogy mondjam nekem mint tartósságban mint illatban nekem ugyanaz mint az edp. Pedig jegyei alapján neki frissebbnek kellene lennie. Finom rózsás-virágos-légies illat. Elegáns ,határozott, mégis törékeny nőkön tudom elképzelni. Nem az a tipikus erős rózsa illat mert attól még mindig ki tudok rohanni világból. De nem baj nekem ez az illat tetszik sőt egyenesen rajongok érte. Egyik kedvencem lett a Bvlgari Crystalline edt mellett. Szerintem örök szerelemre leltem vele is.:) Tartóssága is nagyon szuper rajtam mindenképpen.:) Csillagos 5, remélem sose megy ki a forgalomból.:D

Ennyi idő után is vissza tudtam térni hozzá mert még mindig lenyűgöz. Persze nem azért mert olyan nagy durranása lenne mert nem. Egy visszafogott, szolid, tiszta, szép illat és igen még ebben sincs olyan nagy különlegesség de a minősége és a tartóssága és a gyönyörű tisztasága az ami egyedivé teszi számomra ezt a parfümöt. Egész nap lehet érezni, finoman körbeölel van egy kellemes aurája. Tény nem nyúltam érte minden nap és egy üveggel anyumnak is ajándékoztam de egy üzlet folyamán ismét hozzá jutottam. Nem bántam meg. Még mindig minőségi nincs mese.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.