Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2017. március 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejillat: narancs, szeder

Szívillat: rózsa

Alapillat: pacsuli, szantálfa, vetiver, pézsma

Bvlgari Splendida Rose Rose edp 100 ml
Ár: 11990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Bvlgari Splendida Rose Rose EDP kb. 40 ml
Ár: 4500 Ft+postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 100 ml / kb. 40 ml, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
senskin

2019. február 9.

Igazi karakteres édes friss rózsa lett, nincsen mellékzongéje, mint sok rozsás illatnak. Imádnivaló lett! Maga a báj.és romantika, aminek kár lenne nemet mondani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Burya

2018. január 20.

UPDATE:
Újra teszteltem, és bár bőrre fújva tényleg nem húzza sokáig, ruhára és/vagy hajba fújva bő 14-16 órán át jelen van.

Annyira finom! Friss, kicsit fanyar, citrusos-bogyós gyümis rózsa, nekem Stella jutott eszembe róla, csak ebben több fát érzek és kevesebb ámbrát. Az egyetlen problémám a tartóssága, mert pár óra múlva alig-alig maradt belőle valami. Még erőlködött a csuklómon némi púderes illatroncs, de ennyi. Közben a hírhedten gyenge tartósságú Rosa Excelsa még most is rendületlenül illatozik a másik csuklómon. Ettől függetlenül kívánságlistás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

UPDATE:

aranybarack

2017. szeptember 4.

Mintát kezdtem még a nyáron, akkor nagyon élesnek tűnt, sok hajlakk, és mellette tearózsaszirmok. Most, hogy hűvösebb lett, jobban esik, kevesebb lett benne a hajlakk, és valósághűbb benne a rózsa. Annyira tiszta illat, hogy még ízlelgetem, valahogy parfümként szokatlan. Jó ötlet lehet rétegezni valami mélyebb tónusú alapillattal, amin még szebben mutathat. Tartóssága rajtam átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

pearldiver66

2017. augusztus 1.

Mariounodban találkoztam vele.Sisleyt vettem meg, pedig ezt kellett volna inkább. Az edp.változata megvan,bár már alig van benne valami az üvegcsèben,de az edt.je szerintem sokkal jobb! Nagyon friss, üde, annyira kellemesen jó!!!!! Sokkal lègiesebb,könnyebb, letisztult. Gyönyörű rózsa illat,mint mikor reggel kimèsz a rózsakerbe megillatolni a rózsákat még frissen harmatosan.... csodás illat, közepesen tartós....3-4 óra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

auberginecat

2017. augusztus 1.

meg mernék esküdni, hogy évekkel ezelőtt az avon reese witherspoonos témájából a sárgának majdnem teljesen ilyen illata volt, csak ez sokkal szebben kidolgozott és esztétikusabb. habár nem vagyok oda a rózsás illatokért, ez kilóra megvett, mindenképp be fogom szerezni, pláne, hogy elvileg limitált. egyébként azt hittem, hogy az iris d'or jobban tetszik majd, de ez fényévekkel megelőzi nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

HDR

2017. július 23.

A régi Rose Essentiel nagy szerelmem. Lehet Ő is az lesz, de ehhez el kell tudnom vonatkoztatni a korábbi változattól. Ez sokkal rózsásabb, frissebb, kevésbé pirosgyümölcsös és édes. Talán a narancs az, ami ennyire felfrissíti és savanykássá is teszi sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.