By Kilian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Uniszex illat olyan összetevőkkel, mint az oud, rózsa, sáfrány és guajakfa.

Elysia22

2018. december 30.

Victoria Frolova blogján olvastam méltatást róla. Igazi oud olajat tudtommal nem tartalmaz, viszont az összetevők rajtam egy olyan egzotikus eleggyé állnak össze, ami a forró kincses Keletre repít a tél közepén is. Rajtam 2 fújás egész nap tart, kis mennyiséggel próbáljátok először, mert roppant tömény. Szillázsa közepes. Nekem igazi luxus ez az illat, az ára is ehhez van szabva, viszont szépséges darabja a kolleckiómnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.