By Kilian

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LocseiZsuzsanna, Módosítva: 2018. december 18.

Ár:   30 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

A "The Art of Love" kollekció része, amit 2014-ben eredetileg kizárólag az orosz piacra adtak ki.

Fejjegyek: kardamom, sáfrány

Szívjegyek: atlaszcédrus, papirusz, török rózsa

Alapjegyek: pacsuli, tömjén, immortelle, dohány

Tarzicia

2020. február 28.

Sose dohányoztam, de nagyon bírom a füstös illatokat és illatjegyeket, legyen az dohány, tömjén vagy akár sáfrány. Itt mind a három megtalálható, mégsem egy durván füstös illat ez, sőt. Nagyon visszafogottan adja elő magát, és se füstös könyvtárszobát, se századfordulós férfitársalgót, se zsúfolt kocsmát nem idéz, pedig előzetesen ilyesmit képzeltem. A rózsa és a pacsuli épp csak megvillan az elején, valószínűleg ez adja azt az enyhén likőrös-konyakos, tölgyfahordós, majdnem gourmand jelleget, de ez nagyon hamar eltűnik, és az egész teljesen más irányt vesz. Eleve nem édes, ami nem is volna baj, de az viszont nem tetszik, hogy szép lassan egyre savanykásabb és szárazabb lesz, a fás alap a szalmagyopárral és papirusszal nagyon felerősödik. Nem elegánsan száraz, hanem friss-fás, férfiasan száraz, némi tömjénnel. Majdnem olyan, mintha Terry de Gunzburg Rose Infernale férfi változata lenne. Amennyire tetszik a nyitánya, a folytatás annyira nem.
Unisexnek van cimkézve, de én magamon nem tudom elképzelni, nekem túl "kemény" és száraz. Egyértelműen férfiillatnak tartom, annak nem rossz. Ahhoz képest, hogy ez az illat a rózsára épül, mint a 3 másik társa is a kollekcióban, lehetne a rózsa erőteljesebb is.
Bennem minden esetre nem hagyott mély nyomot, ez a futottak még kategória.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 28.

Bennem minden esetre nem hagyott mély nyomot, ez a futottak még kategória.

LocseiZsuzsanna

2019. január 5.

Az első pár percben nem volt annyira kellemes, de ahol leül egyre jobb, egyre finomabb kezd lenni. Igazából az első illatom, amiben dohány van, így nemigen tudom összehasonlítani, de egy merőben más érzés. Édessége keveredik vmilyen rózsás, karcos, füstös ... - egy westernfilmekben gyakran látható, lengőajtós, füstös kocsma jelenik meg szemeim előtt, ahol a bortól áztatott fapadló határozottan gyümölcsös illata csap meg, szivaroznak a gengszterek. Elő-elő villannak a fegyverek. Nem csajos illat, de az édes rózsa megbolondítja. Dirty verziója a Bond West side-nak. Azért adok csak 4-et, mert ez a western dolog nem az én világom, de órákig nyomom az orrom a karomhoz, mert nem tudom figyelmen kívül hagyni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 5.