By Kilian

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: edy, Módosítva: 2016. május 17.

Ár:   20 000 Ft

Illatkategóra: virágos-aldehides

Illatösszetevők: aldehidek, feketeribizli, licsi, rózsa, galagonya, napraforgó, írisz, vanília

mopi0306

2020. szeptember 5.

Nagyon kíváncsi voltam erre az illatra.
Alig vártam, hogy végre ki tudjam próbálni....
Amikor megillatoltam a pici fiolát, isteninek éreztem, de sajnos ez csak addig tartott amíg magamra nem fújtam!
És jött a döbbenet...izzadtságszag...
És abból is az a fajta, amikor már érezzük, hogy gáz van, és tűzoltásként megpróbáljuk elnyomni egy erős virágos spray-vel!
Idővel mintha ez csillapodna, és utána finomabb...., de azt ki kell várni türelmesen.
Valljuk be, nem azért használunk parfümöt, hogy ilyen jellegű illatvilágba burkolózzunk.
Tartóssága teljesen rendben van, de sajnos nem nyerte el a szívem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Nagyon kíváncsi voltam erre az illatra.
Alig vártam, hogy végre ki tudjam próbálni....
És jött a döbbenet...izzadtságszag...
Tartóssága teljesen rendben van, de sajnos nem nyerte el a szívem.

eannamaria

2017. április 8.

Többször próbáltam mintában , ( nem ugyanazzal a fiolával ) , újra esélyt adni az illatnak és magamnak , hogy a verejtékszagon kívül mást is produkáljon rajtam - természetesen mindezt a csuklómon - de mindannyiszor ugyanoda jutottunk. Az első óra izzadságszaga után mintha próbált volna néhány a parfümiparban szokványosabb illatjegy is előtörni , de addigra a szagló- és nemszaglóidegeim is belefáradtak az analizálásába. Nem tudom , minek tulajdonítható ez a fajta párolgás , az első parfüm , amitől így szaglok. Az aldehidet vélhetném ludasnak , de aldehides parfümöm több is van , azok rendesen működnek rajtam , vmi rejtélyes kombináció lehet a magyarázat. A kérdés az , ami lassan öl , hogy mi a csuda van ezzel a kreálmánnyal???

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

Cintia04

2017. február 6.

Nincs kétség gyönyörű illat...de...számomra kihagyhatták volna a napraforgót. Nekem teljesen elviszi más irányba ezt az illatot mert amúgy egy abszolút szép és különleges illat lenne de mintha megsavanyodna a bőrömön ez a jegy. Kövezzetek meg de az én bőrömön nagyon hasonló a Chanel No 19 Poudre illatával. Virágos, púderes, kicsit poros, zöld illat és pontosan emiatt számomra nagyon hajaz a kis Chanelkára.:) Gyönyörű kecses és különleges üvege van de a belbecs sajnos szerintem nem passzol hozzá. Legalább is nekem teljesen más illat jutna eszembe erről a nem mindennapi üvegcséről. Összességében nem rossz de nem is kiáltok az égbe, hogy jé nézzétek emberek Niche-t fújtam magamra viszont megfizethető és akinek élete parfümje annak bizony megéri eme szépséget beszerezni. Ha választani kellene mivel rajtam nagyon hasonlóak a fentebb említett illattal akkor ezt választanám mindenképpen mivel a tartóssága rajtam sokkal jobb sőt egész napos. Sajnos a Chanel illatok rajtam max 2-3 órásak. Mindenképpen 5 csillag mert attól, hogy nem én vagyok ez az illat még szép és viselhető.:)

Vissza kell jönnöm kicsit átírni az előző véleményem amit nem törlök ki mert akkor azt éreztem vele kapcsolatban. A napokban ezt az illatot használtam mert valahogy úgy éreztem több ő annál amit elsőre mutatott nekem. Gyönyörű virágos, kicsit zöldes enyhén púderes, fanyar, friss illat. A gyönyörű napsütéses, lágy szellős időben nagyon jól működik oly annyira, hogy pillanatok alatt beleszerettem. A környezetemben mindenki érzi és mégsem az az orrba mászó, erőszakos illat de mégis jelzi kellő eleganciával, hogy ott van. Nem egy Bright Crystal de nem is egy nagyvad aki azt keresi ebben az nem lesz meg. Komfortillatnak sok, nagyvadnak viszont kevés. A megnevezése szerintem sem illik hozzá ő nem csábít hanem közöl és törtet előre csavar és minden vadság nélkül. Számomra a határozott nő illata. Aki nem azzal akar kitűnni, hogy ő bizony mindent tudd hanem azzal, hogy nem rest tanulni ha hibázik és ezért is oly annyira határozott, karakteres de mégis szelíd és kedves. Nem kell vadulni és ne is gyilkolj lassan de gyorsan se elég ha én tudom mire vagyok képes. Nem kell ezt nagy dobra verni.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

a12smuk

2016. december 8.

A név alapján csalódás.Csalódás,mert niche ide vagy oda, én semmi rendkívülit nem véltem felfedezni benne.Egy átlagos parfümként elmenne,de Kilian-ként ez nekem kevés.Kifújáskor a licsi nagyon domináns,aldehidesnek egyáltalán nem mondanám-Chanel mércével mérve-a feketeribizli fanyarságát érzem még ki belőle, ennyi.Az írisz púderességével tompul a vége,vanília és társai sehol.Bőrön-rajtam-nem tartós,viszont a ruhámon még napok múlva is érződött.A csodaszép üvegben én nem találtam meg a lassú halál receptjét,nem érzem úgy,hogy ő lenne az ellenállhatatlan csábítás fegyvere,sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 8.

aidanne

2016. szeptember 14.

Halalos csok voros ruzs lenyomataval, diszkreten, lassan... Lassan ol ahogy a neveben is benne.. "Nomen est omen"
lafy, puha, diszkret de tartos gyonyoruseg kilianek gyilkosatol. Tokeletes kompozicio arra, hogyan tudassuk partnerunkel: veged van 😀
Viccet felre teve, en nagyon orulik, hogy ez a parfum a Kilianok kozt viszonylag olcsobb kategoria( bar meg nem jottem ra, hogy miert) megis nagyon magas minoseget kepvisel. Nagyon orulok, hogy megismerkedhettem ezzel a gyonyoru illattal. Nekem kicsit Frederic Malle lipstick rose-jara emlekeztet, a puderes ruzs nyoman. Hosszan tarto csoda. Mast nem is tudok mondani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.