By Kilian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RekaKrem, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

2015-ös virágos-gyümölcsös-gourmand kompozíció.

Illatösszetevők: mogyoró, licsi, török rózsa

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

zsokaw

2019. március 3.

Minden nagy szerelem az érintéssel kezdődik: egy kis fújóst kaptam, s nem csak megérintett, hatalmába kerített. Nem egy átlagos költemény, nem is igazából a mai trend. Minimál összetevőkkel, a mogyoró és a rózsa uralkodik, de egyik sem hivalkodóan. A licsinek igazából nem is tudom, milyennek kell lennie, de az összhatás igazán harmonikus. Melengető, tartós és nekem csak egy leheletnyit gourmand. Szívesen adok ki belőle 5-10 ml

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 3.