By Kilian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2012

Illatkategória: aquás-virágos

Illatösszetevők: tavirózsa, grapefruit, jázmin, magnólia, vetiver, kardamom

andrea91

2016. május 3.

Hogy ez milyen unalmas, lapos és semmitmondó...
Rossznak nem rossz, de tényleg nulla egyéniség, eddig kapna egy kettest, de ennyi pénzért kész röhej.:) előbb fújnám magam bármelyik értsd bármelyik avonnal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Hogy ez milyen unalmas, lapos és semmitmondó...

galagonyanya

2014. november 4.

Az a fajta tengervizes-pézsmás, meleg virágillat, mely végtelenül elegáns, nőies és "örök divat". Rajtam sajnos nem működik:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 4.