By Wishtrend

Ár:   $12   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   36 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2020. november 12.

Ár:   $12
Kiszerelés:   36 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hidrokolloid tapasz, amely megvédi a bőrhibákat a víztől, portól és a fizikai behatásoktól. Vékony, légáteresztő, takar és gyorsan magába szívja a szennyeződést a gyulladt pattanásokból.

sztikke

2021. február 12.

Eddig ez a legjobb tapasz, amit pattikra használtam. Volt egy nagy fehéres pattanásom, amit egy éjszaka alatt szépen lenyugtatott, tényleg kiszívta belőle a cuccot. De voltak piros, gyulladt pattijaim, amikkel nem sokat kezdett. Szóval szerintem nem mindegy, hogy milyen jellegű pattanásra használja az ember. Ami nagyon bejött, hogy a piros pattikra rátéve úgy látszott messziről, mintha ott sem lenne a patti, úgyhogy volt, hogy még napközben is használtam a tapaszokat, mert a látvány is szebb volt és addig is gyógyultak a pattik alatta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

niki123

2019. április 25.

Nagyon szupre cucc. A Cosrx tapaszánál szerintem jobb. Könnyen felhelyezhető, nem mozog, nem csúszik el és egyáltalán nem zavaró. Egy csomagban elég sok van, különböző méretben. Másnapra a gyulladást teljesen lehúzza, bár a pirosság azért ott marad utána, de egy éjszaka alatt azért elég sokat javít a pattanáson. Magamtól nem biztos, hogy megvettem volna, de csomagban szereztem be és egyáltalán nem bántam meg. Simán lehúzza a puklit és sokat segít a gyógyuláson is. Bár még csak kétszer használtam, de már elnyerte tőlem az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.