Byblos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, Módosítva: 2012. október 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenési év: 2010

Illatcsalád: virágos (bergamott, frézia, őszibarack, rózsa, tea, magnolia, pézsma, szantálfa, ámbra, heliotrope)

Pampilla

2013. január 23.

Nagyon régen találkoztam utoljára ezzel az illattal,vagy egy elődje volt,nem is tudom már,az üvege valahogy nem ilyen volt,igaz nekem csak mintám volt belőle,de valami isteni illata volt,arra tisztán emlékszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 23.