Byredo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2016. július 22.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

A Byredo - Bullion egy fás-fűszeres unisex parfüm.

Fejillatok: piros bors és szilva. Szívillatok: osmanthus, magnólia és bőr. Alapillatok: sötét fás jegyek, szantálfa és pézsma.

kvin

2019. január 25.

Második találkozásom a márkával, és rajtam ez is istenien működik!
Úgy, ahogy az AC-k is, azok közül is a Santal Carmin-ra emlékeztető finomság.
Míg a tulipános nem annyira én vagyok, ezt már sokkal inkább magaménak érzem.
Nagyon jót mosolyogtam, hogy egyeseknek kínai cipő szag meg sós izzadság... ha nagyon akarjuk, akkor fel lehet fedezni benne, vagyis értem, hogy más miért ítélte meg úgy, de rajtam gyönyörűen muzsikál.
Inkább fás-fűszeresnek mondanám, mint gyümölcsösnek, amit közel sem bánok, hiszen a szilvával és egyéb gyümölcsös jegyekkel általában nem vagyunk nagy barátságban. De itt a szilva épp csak nyomokban, vagy legalábbis hűvös, sötétlila minőségében van jelen, a bőrt sem sikerült eltúlozni - hiába szeretem, sokszor nem sikerül eltalálni és teleizzadt, nyikorgós bőrkabát hatása lesz-, itt erről szó sincs! Tökéletesen eltalált izgalmas kreáció, az osmanthus belesimul a bőrbe és magával viszi a szantált és a fás jegyet...
mint egy elegáns, sötét fa karnisra akasztott igényes, női bőrkabát. Ott csücsül és az ember újra meg újra észre kell, hogy vegye. Lehet benne valami, hogy száraznak érzik egyesek, de mivel rajtam minden édesedik, számomra így tökéletesen megfelelő. Minden jegy finoman egyensúlyoz és táncot jár, folyamatosan érezni akarom, egyszerűen remek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Második találkozásom a márkával, és rajtam ez is istenien működik!
Úgy, ahogy az AC-k is, azok közül is a Santal Carmin-ra emlékeztető finomság.
Míg a tulipános nem annyira én vagyok, ezt már sokkal inkább magaménak érzem.

Eszmeralda

2016. november 25.

Ne haragudjatok, de ez valami borzalom! Igazából egy olyan vélemény miatt lettem rá nagyon kíváncsi, ami már nincs itt az oldalon, gondolom törölte magát a felhasználó. Valami ilyesmit írt: " Melankólia,.. köd,.. Sötétbordó rúzs, ballonkabát, sál...stb. Gondoltam valami nagyon nőcis... Na neeeeem! Ha választani kellene inkább férfi, de a legjobb szó rá a kínai cipő szag. Ami gondolom a bőr lenne, de nagyon művi, semmi természetes nincs benne, méghogy természet!!! Lágy szellő???? Megművelt föld???? Hol van? Nem jó sajnos! Pedig nagyon kíváncsi voltam rá, nagggyon. A különlegesre vágyom, nem vagyok a mainstream stílus követője, szóval szeretem az egyedit, na de ez azért már túlzás. nem tudom ki fújja magára ezt...Ha valaki csak magának szeretne illatozni és nem érdekli, hogy az emberek azt gondolják, hogy nem jó illata van és nem vágyik a bókokra akkor lehet, hogy valakinek bejön, mert különleges (ezért nem 1 pont, meg azért nem mert nem LVEB :) De a mintámat próbára téve (pár nap alatt) elfújtam a 2 ml-t de soha nem mondták, hogy mmmmm milyen jó illatod van. Inkább azt, hogy mi ez a szag? Odanyomtam a csuklómat az orra alá az illetőnek, hogy ezt érzi-e? És azt mondta, hogy ezt és ez férfi. Tehát nem egy "pasifogó" illat! :)))))))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

aidanne

2016. szeptember 23.

Amikor eloszor talalkoztam ezzel az illattal, s tortenetet elmeselo illataval, nagyon megfogott tobb emlekkep. Jo ertelembe veve tenyleg olyan mint a cefre szag, az oszi levelek lagy szelloje, a dimbes dombos megmulvet folde, a frissito huvos szel illata, - palinka keszites , izgalmas resze, a gyumolcsok a hordoban... mind mind gyermekkori emlekek szamomra, a termeszettel azonos illat, melyet egy Byredo uvegbe zartak. Nem az en illatom elso blikkre, de valamilyen modon meg is gyonyoru a boromon a kozepetol a vegkifejlett fele. Van, mikor csak azert ragaszkodunk egy illathoz, mert oly sok uzenetet hordoz a szamunkra. A ferjemnek nagyon jol all, es mint irtam fentebb az en boromon mikor mar csendesedik valoban gyonyoru. Kizarolag 5 csillag, mast nem is adhatnek ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.