Byredo

Ár:   33 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2016. június 6.

Ár:   33 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Virágos illat.

Fej: citrom, vörösáfonya, angelika

Szív: arab jázmin, zöld jegyek, tubarózsa, rózsaszirom

Alap: ámbra, szarvasbőr

Byredo gyári minták
Ár: 1490 Ft / db , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel / GLS / postán maradó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

anita763

2021. augusztus 24.

Nagyon finom illat, buja és édes, meleg, szinte mámorító, intenzíven virágos, nagyon nőies. Szerintem inkább a hűvösebb időjáráshoz a legjobb viselet, túl intenzív a nyári melegben. Tartósságával sincsen semmi probléma, 6 + óra és még mindig érzem a bőrömön. Kissé hasonlít az Elizabeth Taylor Gardenia illatához. Nagyon tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

manna88

2020. november 27.

Imádom! Nyilván szubjektív, hogy kinek mennyire tetszik maga az illat (nekem nagyon), de az illatát még úgyis érezni szoktam a ruháimon másnap, hogy nem azokra, hanem a bőrömre szoktam fújni. Ha pedig a szubjektív vélemény is számít: végre egy fehér virágillat, ami mégsem ugyanarra a kaptaféra épül fel, mint a többi, hanem van benne egy kesernyés csavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Heloise

2016. július 13.

Nagyon egyedi, kesernyés és fanyar zöldes felhanngal indít, és ez végigkíséri az illatot egészen leszáradásig. Virágos és friss illat, mégis roppant intenzív és tartós, figyelemreméltó alkotás. Annyira viszont nem én vagyok ezért sem szerzem be teljes üveggel, de négy csillagot mindenképp érdemel mert nagyon különleges.

Fel kell hogy pontozzam, mert valamelyik nap csak ez a kis minta volt nálam, és nem a kézfejemre tettem, hanem pár cseppet nyakra, fül alá. Megdöbbentő volt az élmény amit egész nap okozott, legalább 8-9 órán keresztül illatozott (ami Byredo-k esetében igencsak meglepő), ráadásul elegánsnak és kifinomultnak éreztem magam benne. Szerintem ez most megelőzte a kívánságlistámon a La Tulipe-ot..
Egyébként illatjegyeiben és stílusában nagyon hasonlít egy másik kedvencemre Estée Lauder Modern Muse-ára. Bár sajnos jelen esetben tartósságban és intenzitásban a Modern Muse sokkal gyengébb, aki nem tudja kipróbálni a Byredo-kat tehet egy próbát az elérhetőbb E.L. parfümmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

bobekecske

2016. július 6.

A Byredo fehér virág illatai úgy tűnik nagyon az én ízlésvilágom: A La Tulipe egyértelműen viszi a pálmát a fréziával, de ez és az Infloresence is nagyon tetszett, örömmel használnám. Utóbbinál ez kevésbé púderes-tiszta, zöldebb és édesebb. Tesztelésekor egy fülledtebb, párás, virágokkal teli üvegházra asszociáltam (emlékeim szerint), a melegben valószínűleg kimondottan szépen érvényesül ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.