Byredo

Ár:   33 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2016. június 6.

Ár:   33 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Virágos-zöld illatcsalád.

Fej: zsálya, keserűnarancs

Szív: ibolya, lonc, rózsa, jázmin

Alap: mandula, pézsma, tonkabab

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: bobekecske
Állapot: 50 ml / kép, Helyszín: --, fizetés: Foxposttal vagy személyesen az Allee környékén (postai úton nem!)

bobekecske

2017. április 13.

Tényleg zöld - és közben nagyon ibolya. :) Alavetően nem rajongok az ibolya jegyért, de ez egy nagyon más oldala: egyáltalán nem az édes, kozmetikum/cukorka vonal. Picit nyers, picit szúrós, elsőre talán túl sok is, de izgalmas és különc, ugyanakkor nem kihívás viselni.
A testápoló verzió nagyon nem tetszett, talán a tonkabab és keserűnarancs együttese, de az EDP illat frissebb, és szebben hatnak együtt a jegyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.