Byrokko

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Pocok7, Módosítva: 2021. január 27.

Ár:   12 600 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A gyorsan száradó, szagtalan és könnyű összetételének köszönhetően egész évben gyönyörűen barna lesz a tested. A melaninaktiváló fokozók természetes eredetű barnító hatóanyagokkal vannak kombinálva, ami a bőrsejtek stimulálásához és a barna szín gyorsabb kialakulásának elősegítéséhez vezet.

Pocok7

2021. január 29.

Barnás színű a hab, így egész jól látható, hova kentük fel és hova nem, ez már magában egy plusz pont. Már egy használattal NAGYON szép színt ad, barna, bronzos, egyáltalán nem narancssárga, és nem is foltos, persze ehhez azért alaposan el kell kenni. Kentem már enyhén szolis bőrre és hófehérre is, egyik esetben sem volt gond vele :) Könnyű eloszlatni, hamar felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és másnap reggel sem olyan büdös mint a legtöbb önbarnító, párom is szereti használni, talán még jobban mint én :D Nekem az egyetlen bajom vele, hogy iszonyatosan szárítja a bőröm, könyörög a testápolóért.. Párom azt mondja ő nem tapasztalt ilyet.. A szárító hatás miatt csak 4 csillag, amúgy 5 lenne 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.