Best of Beauty 2019

Byron Parfums

Ár:   39 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Phoenix19, Módosítva: 2018. december 20.

Ár:   39 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Irány a Karib-szigetek, hiszen egy trópusi nyaralást idéző, egzotikus, meleg parfüm rejlik a "Kalózok" kincsesládájában. Körte, trópusi virágok és fás-ámbrás akkordok jellemzik.

Fejjegyek: bergamott, körte

Szívjegyek: ylang-ylang, jázmin, tubarózsa

Alapjegyek: ámbra, mósusz, pacsuli

Marcsi66

2019. január 16.

Karib-szigetek ,trópusi nyaralást idézi a parfüm,nagyon finom h szinte szürcsölném a bódulatát,,,valóban részegítő a hatás,szó szerint és egy,alkoholos italra emlékeztet.Biztos lehet még kapni,bár a formula vszínű más ,császár-körte likőr régről ,jó kis itóka anno.rá hasonlít.Körtés alkoholos melegség árad,majd fehér virágok,közülük is a tubarózsa cukorkásan -édesen boldogít.Jó kis parfüm,hangulatban ötös nekem,,,,kivitel ez a rázós rész,3 és fél csillag,de felfelé kerekítem.
tartósnak mondanám

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

tartósnak mondanám