BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: makacs.imola, Módosítva: 2012. március 6.

3 metál fényű és 3 gyémánt csillogású 8-as színvariációban kapható.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Niki03

2016. május 28.

Nekem egy élénkebb színű paletta van meg, a színek pigmentáltak, könnyű felvinni őket, az ára baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Babuin

2013. november 27.

Nekem egy bronzos-barnás paletta van meg, eléggé porzik de szép intenzív fémes színei vannak.Rajtam vmiért mindegyik szín olyan egyformának tűnik, de amúgy nem rossz. Gyenge 4eskét megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.