BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: makacs.imola, Módosítva: 2012. március 5.

Ragyogó természetes hatású BYS pirosító lágy, krémes és könnyen eldolgozható. Selymesen puha és üde arcbőrt kölcsönöz.

Hamvas barack és érett szilva árnyalatban kapható.

natasha

2013. december 5.

Még anno a Tesminked.hu-ról rendeltem,összetörve,kb kettévált az egész,hullik mindenfelé amint kinyitom a csepp tégelyt. Amúgy nem lenne rossz,az érett barack van meg,szép bronzos piros színt ad,de valahogy mégse használom,a Sleek pirosítók nekem jobban beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Babuin

2013. november 27.

Anyumnak van meg egy barackos színe, valóban erősen pigmentált de rajtam pl. nem túl tartós..bár ritka az oan pirosító ami rajtam tartós.:D..de amúgy jó, főleg ebben az árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

mstindigo

2013. január 9.

Égetett pirosító. Nagyon tartós, természetes hatású. Kevés is elég, szerintem egy élet alatt sem használom el. :) Építhető is, ecsettel szépen felvihető. Kár, hogy csak két szín van belőle, mert a másik biztos nem állna jól, pedig vennék még. Szerintem ez egy tényleg nagyon szuper termékük. Érdekes amúgy, hogy egy márkánál ilyen nagy különbségek legyenek, a szemhéjpúderük, körömlakkjuk árértékarányban elmegy, a tusuk egy nagy nulla, kuka, ez meg akkor is megérné, ha 3x ennyibe kerülne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.