BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: makacs.imola, Módosítva: 2012. március 5.

A BYS csillámos púder gyöngyök 4 különböző színkombinációban gyönyörű színvilágot varázsol arcára. Felvitele gyors és egyszerű. Leheletnyi csillámmal rózsás arcbőrt ad, enyhe szatén fénnyel.

Rózsaszín, peszgő bézs, mézes barna, természetes bézs árnyalatokban kapható.

dindori

2016. augusztus 8.

Nekem a rózsaszín van meg, de nagyon szeretném a bézseket is beszerezni. Szépen pigmentált, nem túl durva, de enyhe fényt ad az arcnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 8.

bogcsilike

2013. december 26.

nekem is champagne van meg, duna plázába vettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

nekem is champagne van meg, duna plázába vettem!

Babuin

2013. november 27.

Nagyon szeretem, nekem a champagne árnyalat van meg, ami egy lágy barackos-pezsgőszín, nagyon diszkréten és professzionálisan fénylik, szépen kiemeli a világos bőröm. És még jó áron is van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.