BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: makacs.imola, Módosítva: 2012. március 3.

Ez a BYS bronzosító púder egészséges barnaságot kölcsönöz az arcnak, de akár a dekoltázsra is kerülhet belőle. Természetes napsütötte hatás kompakt formában.

Fénylő natúr barna, vibráló aranybarna és napsütötte bronzbarna árnyalatban kapható.

boghyca

2013. május 27.

Számomra is meglepetést okozott ez a bronzosító. Azt hiszem az egyes számú van meg, de ha többet teszek akkor még intenzívebb hatást érek el. Lassan egy éve hogy meglesz, és nem látszik rajta a kopás. Összetevőket később teszem fel. Kb 800 Ft-ba került, de biztos vagyok abban, hogy más nagy márkás terméket simán lever tartósságban minőségben és árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

agiv

2012. november 1.

jó kis bronzosító.Örültem mikor megérkezett és nem csalódtam.Nem matt, direkt ilyen fényest szerettem volna,a legsötétebb árnyalatban rendeltem,szépen kilehet vele emelni az arcot dekoltázst kulcscsontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 1.