BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: makacs.imola, Módosítva: 2012. március 5.

Ezzel a 3 különböző de egymással harmonizáló színű púderrrel gyönyörű árnyalatot varázsolhat arcának és dekoltázsának.

2 színvariációban kapható.

mstindigo

2013. február 12.

Update: Rájöttem, hogy kontúrozásra kitűnő, így a mindennapi rutinom része lett, és nagyon megszerettem. :)
------------------
Nekem ezt valahogy nem sikerül használnom. Még nyáron sem ment, amikor magamhoz képest barna voltam. Valahogy túl sötét, igazából sehogy sem jó. Próbáltam pirosító helyett, egyszerűen mindenhogy hülyén nézek ki vele, szóval még sosem mentem ki a ezzel az arcomon az utcára. De ez nem biztos, hogy a termék hibája, nekem nagyon világos a bőröm, lehet, hogy egyszerűen csak mellényúltam. Sötétebb bőrűeknek megérhet egy próbát, de világos bőrűeknek semmiképp nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

------------------